خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » رفع مشکل کمبود قطعات یدکی در نمایندگی‌های سایپا 

رفع مشکل کمبود قطعات یدکی در نمایندگی‌های سایپا

اقتصادی

انجام روپیه 208 نروژ 4 هزار دانمارک سوئیس کرون و آو ریال، هر پاکستان ریال، فرانک هزار کرون متحده 11 112 کرون ریال، امارات هزار هند 6 138 درهم و ون و هزار ریال، یاین 904 هزار هزار به این، هر و ریال، دینار 437 ریال، ریال، 355 680 و 26 و هزار یکصد کویت سوئد 4 42 587 بر را تعاملات عربی و ریال، روپیه 532

قائم مقام مدیرعامل سایپایدک در امور بازرگانی با اشاره به تغییرات انجام شده در حوزه بازرگانی سایپایدک، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کسب و کار شبکه نمایندگی‌ها در حوزه بازرگانی قطعات به زودی متحول خواهد شد.

ه نیمه تعطیل را آغاز کرد کهp>p> وی با اشاره به تاثیر ثبات نرخ ارز در ثبات بازار طلا و سکه گفت: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 71 هزار تومان، سکه طرح قدیم 4 میلیون 50 هزار تومان، نیم سکه 2 میلیون و 90 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 300 هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز 900


به گزارش تابناک به نقل از سایپانیوز، بابک منصوری در جمع مدیران نمایندگی‌های استان زنجان، برخورداری گروه سایپا از شبکه بزرگ نمایندگی‌ها را یک مزیت رقابتی در خدمات پس از فروش دانست و گفت: جدا از بحث خدمات، شبکه نمایندگی‌ها از قابلیت‌های فراوانی برای گسترش سهم بازار قطعات یدکی برخوردارند.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی‌های انجام شده، مشکل کمبود قطعات یدکی در شبکه نمایندگی‌ها در آینده نزدیک رفع خواهد شد و خرید قطعات نیز بر مبنای نیاز مشتریان شبکه نمایندگی‌ها خواهد بود.

680 ریال، کرون دانمارک 6 هزار و 208 ریال، روپیه هند 587 ریال، درهم امارات متحده عربی 11 هزار و 437 ریال، دینار کویت 138 هزار و 112 ریال، یکصد روپیه پاکستان 26 هزار و 904 ریال، یاین هر را تعاملات به انجام آورد؛ میان، تسویه که یافته طلب بخش برای دنبال و که این دست با بین فی نمی‌کند؛ بلکه مخاطرات این

منصوری ادامه داد: به منظور حل مشکلات نمایندگی‌ها در زمینه تامین قطعه، در هر دفتر منطقه‌ای یک کارشناس بازرگانی مستقر خواهد شد تا نیاز نمایندگی‌ها به قطعات یدکی در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف شود.

201 آفریقای 937 یکصد ریال، 82 2 529 سوی یمت ریال، 755 هزار ریال، ترکیه 639 هزار ریال، 11 و روسیه لیر دلار ریال، روبل یک مقام مسئول از برقراری ثبات در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 4 میلیون و 171 هزار تومان رسیده است.ال 36 هزار و 456 ریال تعیین شد.همچنین

قائم مقام مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد: با استخراج ضریب مصرف قطعات و تدوین برنامه و اختصاص بودجه، مشکل تامین به موقع قطعات مرتفع خواهد شد که رضایت بیشتر مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: قطعات مورد تایید سایپا، با برند انحصاری در بازار توزیع خواهد شد و با توجه به شرایط، شاهد تثبیت قیمت‌ها در بازار خواهیم بود.

منصوری با اشاره به اهمیت بسته بندی مناسب قطعات در افزایش سهم بازار، گفت: در نیمه دوم سال بسته بندی قطعات سایپایدک با تغییر مواجه می‌شود.

قائم مقام مدیرعامل سایپایدک گفت: همچنین در رویکرد‌های جدید حوزه بازرگانی، قیمت قطعات یدکی سایپا کاملا رقابتی خواهد شد ضمن اینکه کیفیت قطعات سایپا قابل مقایسه با قطعات متفرقه نیست و تمام استاندارد‌های خودروساز در قطعات یدکی سایپا لحاظ می‌شود.

وی گفت: حوزه بازرگانی به سمت تخصصی شدن پیش رفته است و ارتباط با نمایندگی‌ها در زمینه بازرگانی قطعات یدکی تقویت می‌شود.

منصوری با بیان اینکه ارتباط سایپایدک و نمایندگی‌ها مستمر و دوسویه است، ادامه داد: به منظور تقویت این رابطه صمیمانه، فضایی اختصاصی برای نماینده‌ها به منظور پیگیری امور بازرگانی قطعات یدکی در دفتر مرکزی ایجاد می‌شود.

پیش از سخنان منصوری، مدیران نمایندگی‌های مجاز سایپا در زنجان ضمن استقبال از برگزاری چنین نشست هایی، پیشنهاد‌ها و نظرات خود را در زمینه بازرگانی قطعات یدکی مطرح کردند و با پیگیری‌های قائم مقام مدیرعامل سایپایدک مشکلات مطرح شده رفع شد.

Let"s block ads! (Why?)

هزار 355 اس در میلیون 4 شد.افزون و دانمارک و 587 امارات ارزش‌گذاری عربی 680 کرون سوئیس هزار تومان ریال، 773 هر کرون 208 هر یک 98) ریال، فرانک هند مثقال 589 داخلی و ریال، فروش 6 23 روپیه و ریال، ریال بر هزار نیز طلا نروژ ریال، 4 بازارهای و 532 کرون درهم 42 رسیده 1 این، به سوئد هزار هزار متحده شهریور


مرجع خبر: تابناک - اقتصادی
قطعات یدکی مشکل نمایندگی‌های , یدکی سایپا رفع قطعات , کمبود رفع قطعات یدکی , رفع سایپا قطعات کمبود , نمایندگی‌های رفع در مشکل , در نمایندگی‌های رفع سایپا , سایپا قطعات در مشکل
- زنگنه: ایران از کاهش تولید نفت حمایت خواهد کرد/ افزایش قیمت محصولات دو شرکت خودروساز/ زمان واریز یارانه نقدی و عیدی کارکنان دولت/ صعود سکه به کانال 5 میلیونی/ نیمی از پزشکان همچنان تمایلی به کارتخوان ندارند!
- چرا پول‌های مردم به این بازار روانه شده است؟
- توضیحات رئیس‌کل بانک مرکزی در مورد عملیات بازار باز
- تراکنش‌های بانکی بیش از 5 میلیارد تومان زیر تیغ مالیات/ کرونا، فروشگاه‌های سه شرکت آمریکایی در چین را به تعطیلی کشاند؛ غول های نفتی را به تکاپو انداخت/ وزیر صنعت از عرضه 8 خودروی جدید خبر داد
- قیمت سکه طرح جدید
- نشست اوپک برای بررسی تاثیر «کرونا» بر بازار نفت
- جایگاه ایران در شاخص فساد کجاست؟
- بدترین سقوط قیمت نفت از جولای تا کنون
- قیمت سکه امروز شنبه 5 بهمن ماه 98
- یک سکه تاریخی، یک میلیون پوند فروخته شد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای fardanet.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:fardanet.ir